Čas na serveru 09:19:23

Ján Hála
Konvolut dvou kusů

Id: 70501

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Ján Hála

Děvče s husou, kresba/papír, rozměr cca 25,7 x 13 cm, signováno vlevo dole, datováno 1933 a Pastevec, kresba/papír, rozměr 16,8 x 13,6 cm, signováno vpravo dole, datováno, vše nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2161x

Vyvolávací cena:

3 100