Čas na serveru 21:36:03

Ján Hála
Koupání

Id: 132109

Koupání

  •  / Koupání / Ján Hála
  •  / Koupání / Ján Hála
  •  / Koupání / Ján Hála

olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, krakelováno

zobrazeno: 10121x

Vyvolávací cena:
15 000

47 000