Čas na serveru 00:04:00

Ján Hála
Na cestě z pole

Id: 312001

Na cestě z pole

  •  / Na cestě z pole / Ján Hála

olej/plátno, rozměr 37 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní autorská razítka a evidenční číslo

zobrazeno: 18730x

Vyvolávací cena:
25 000

71 000

Příhozy: 50