Čas na serveru 23:36:58

Ján Hála
Sekáč

Id: 188210

Sekáč

  •  / Sekáč / Ján Hála
  •  / Sekáč / Ján Hála
  •  / Sekáč / Ján Hála

kresba/papír, rozměr 35 x 12 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 5493x

Vyvolávací cena:

4 600