Čas na serveru 07:17:58

Ján Hála
V aleji u vody

Id: 264501

V aleji u vody

  •  / V aleji u vody / Ján Hála
  •  / V aleji u vody / Ján Hála
  •  / V aleji u vody / Ján Hála
  •  / V aleji u vody / Ján Hála

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba plošně drobně poškozena krakeláží, volné plátno, stav viz foto, oděrky na rámu, velmi raná práce, jasné rysy Engelmüllerovy školy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2200x

Vyvolávací cena:

14 000