Čas na serveru 22:56:26

Ján Hála
V krojích

Id: 312101

V krojích

  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 7746x

Vyvolávací cena:
18 000

51 000