Čas na serveru 02:33:44

Ján Hála
V krojích

Id: 312101

V krojích

  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála
  •  / V krojích / Ján Hála

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2481x

Vyvolávací cena:
18 000

20 000

2021,08-1,30,21,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu