Čas na serveru 13:53:09

Ján Hála
Zátiší

Id: 312201

Zátiší

  •  / Zátiší / Ján Hála
  •  / Zátiší / Ján Hála
  •  / Zátiší / Ján Hála

olej/plátno, rozměr 52 x 66 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám

zobrazeno: 6620x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 61