Čas na serveru 01:28:03

Ján Hanák
Eletrický výboj

Id: 32010

Eletrický výboj

  •  / Eletrický výboj / Ján Hanák

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 53 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:

9 000