Čas na serveru 00:21:08

Jan Havlík
Krajina

Id: 161301

Krajina

  •  / Krajina / Jan Havlík
  •  / Krajina / Jan Havlík
  •  / Krajina / Jan Havlík

olej/plátno, rozměr 97 x 131 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 154 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 1132x

Vyvolávací cena:

6 000