Čas na serveru 06:49:55

Jan Hinčica
Malý přístav

Id: 38101

Malý přístav

  •  / Malý přístav / Jan Hinčica

tempera/karton, rozměr 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3065x

Vyvolávací cena:
1 200

1 700