Čas na serveru 07:18:07

Jan Honsa
České jaro

Id: 148403

České jaro

  •  / České jaro / Jan Honsa
  •  / České jaro / Jan Honsa
  •  / České jaro / Jan Honsa

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti akademického sochaře a medailéra Josefa Šejnosty (Litomyšl), konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:

34 000