Čas na serveru 20:40:58

Jan Honsa
Chalupa z Borové

Id: 341503

Chalupa z Borové

  •  / Chalupa z Borové / Jan Honsa

olej/karton, rozměr 18 x 19 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno a datováno na zadní straně viz foto, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1397x

Vyvolávací cena:

16 001