Čas na serveru 08:34:31

Jan Honsa
Chalupy

Id: 88802

Chalupy

  •  / Chalupy / Jan Honsa
  •  / Chalupy / Jan Honsa
  •  / Chalupy / Jan Honsa
  •  / Chalupy / Jan Honsa

olej/lepenka, rozměr 22,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole,datováno 1925, otluky na rámu, původní stav, na zadní straně popsáno

zobrazeno: 1368x

Vyvolávací cena:
2 800

31 000

Příhozy: 54