Čas na serveru 08:29:44

Jan Honsa
Letní den pod hrušní

Id: 386902

Letní den pod hrušní

  •  / Letní den pod hrušní / Jan Honsa

olej/překližka, rozměr 24 x 19 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, překližka v ploše popraskaná

zobrazeno: 2744x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 48