Čas na serveru 14:32:13

Jan Honsa
Na pastvě

Id: 198601

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Jan Honsa
  •  / Na pastvě / Jan Honsa
  •  / Na pastvě / Jan Honsa

olej/lepenka, rozměr cca 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, konec 19. století, lehce poškozený rám, volné v rámu, lokální oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3493x

Vyvolávací cena:

26 000