Čas na serveru 07:15:03

Jan Honsa
Pod rozkvetlým stromem

Id: 74105

Pod rozkvetlým stromem

  •  / Pod rozkvetlým stromem / Jan Honsa

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 22 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3306x

Vyvolávací cena:
2 800

13 500