Čas na serveru 12:08:08

Jan Honsa
Podzim

Id: 74107

Podzim

  •  / Podzim / Jan Honsa
  •  / Podzim / Jan Honsa
  •  / Podzim / Jan Honsa
  •  / Podzim / Jan Honsa

kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 25,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2781x

Vyvolávací cena:

14 720