Čas na serveru 06:23:39

Jan Honsa
Podzimní alej

Id: 193651

Podzimní alej

  •  / Podzimní alej / Jan Honsa
  •  / Podzimní alej / Jan Honsa
  •  / Podzimní alej / Jan Honsa

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1722x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 53