Čas na serveru 01:38:44

Jan Honsa
Roubenka pod rozkvetlým stromem

Id: 104109

  •  / Roubenka pod rozkvetlým stromem / Jan Honsa

olej/karton, rozměr 35,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, obraz ve zcela původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:
3 800

22 500