Čas na serveru 22:05:15

Jan Honsa
Roubenky

Id: 269901

Roubenky

  •  / Roubenky / Jan Honsa
  •  / Roubenky / Jan Honsa
  •  / Roubenky / Jan Honsa

olej/karton/skica, rozměr 31 x 42 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

6 000