Čas na serveru 16:22:14

Jan Honsa
Rozkvetlý keř před stavením

Id: 195105

Rozkvetlý keř před stavením

  •  / Rozkvetlý keř před stavením / Jan Honsa

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1820x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600