Čas na serveru 03:31:16

Jan Honsa
Statek na samotě

Id: 124901

Statek na samotě

  •  / Statek na samotě / Jan Honsa

olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Mgr. M. Zachaře

zobrazeno: 1799x

Vyvolávací cena:
6 000

22 000