Čas na serveru 02:45:19

Znalec na telefonu 602 308 275

Jan Honsa
Topoly u Orlice

Id: 59601

Topoly u Orlice

  •  / Topoly u Orlice / Jan Honsa

olej/plátno, rozměr 110 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, volné v rámu, obraz v původním dobrém stavu, obraz vznikl v okolí Běstovic, kde v letech 1905-7 pobýval, byl vystaven na autorské výstavě v roce 1984 ve Východočeské galerii Pardubice pod číslem 31, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2877x

Vyvolávací cena:
25 000

185 000