Čas na serveru 04:15:23

Jan Honsa
U rybníka

Id: 276405

U rybníka

  •  / U rybníka / Jan Honsa
  •  / U rybníka / Jan Honsa
  •  / U rybníka / Jan Honsa
  •  / U rybníka / Jan Honsa
  •  / U rybníka / Jan Honsa

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 59,5 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, zaskleno, lepenka prohnutá, drobné nedostatečnosti v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2170x

Vyvolávací cena:

16 000