Čas na serveru 10:07:55

Jan Jansz. van Houthuysen - připsáno
Lesní cesta s pohledem na vzdálenou říční krajinu

Id: 461601

  •  / Lesní cesta s pohledem na vzdálenou říční krajinu / Jan Jansz. van Houthuysen - připsáno

olej/dubová deska, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1754x

Vyvolávací cena:
12 000

39 100