Čas na serveru 08:05:47

Jan Jungling
Baletka

Id: 125603

Baletka

  •  / Baletka / Jan Jungling
  •  / Baletka / Jan Jungling
  •  / Baletka / Jan Jungling

olej/plátno, rozměr 54,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2022x

Vyvolávací cena: