Čas na serveru 07:02:37

Jan Kaláb
Mini Originál

Id: 310902

Mini Originál

  •  / Mini Originál / Jan Kaláb
  •  / Mini Originál / Jan Kaláb
  •  / Mini Originál / Jan Kaláb
  •  / Mini Originál / Jan Kaláb
  •  / Mini Originál / Jan Kaláb

akryl/plátno, rozměr cca 30 x 45 x 4 cm, značeno na zadní straně, jedná se o číslo 3 ze série 78, přiložen certifikát originality podepsaný autorem

zobrazeno: 18696x

Vyvolávací cena:
14 000

72 000

Příhozy: 66