Čas na serveru 03:33:10

Jan Kanyza
Citace a nápisy II (triptych)

Id: 505903

Citace a nápisy II (triptych)

  •  / Citace a nápisy II (triptych) / Jan Kanyza

kombinovaná technika/plátno, rozměr 115 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po

zobrazeno: 2068x

Vyvolávací cena:
25 000

105 000