Čas na serveru 01:37:46

Jan Kanyza
Faust

Id: 205401

Faust

  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza

kombinovaná technika/malba/koláž/plátno, rozměr 135 x 115 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 337x

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

2019,10-1,10,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu