Čas na serveru 06:00:45

Jan Kanyza
Faust

Id: 205401

Faust

  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza
  •  / Faust / Jan Kanyza

kombinovaná technika/malba/koláž/plátno, rozměr 135 x 115 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 6854x

Vyvolávací cena:
7 500

100 000

Příhozy: 108