Čas na serveru 02:54:25

Jan Kanyza
Karneval v Benátkách I.

Id: 82402

Karneval v Benátkách I.

  •  / Karneval v Benátkách I. / Jan Kanyza

akryl/karton, rozměr ve výřezu 34 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, popis včetně signatury též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3125x

Vyvolávací cena:

9 500