Jan Kanyza
Pomíjivost II
Id: 505910
kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 389x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
62 000 Kč
2024,05-1,14,21,07,00
minimální příhoz 1 000 Kč