Čas na serveru 13:39:51

Jan Kanyza
Roztržený dopis

Id: 88001

Roztržený dopis

  •  / Roztržený dopis / Jan Kanyza

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, autorsky rámováno, majitel získal darem přímo od autora z výstavy pořádané v Berlíně 1990 viz foto

zobrazeno: 3682x

Vyvolávací cena:
6 000

33 000