Čas na serveru 03:13:42

Jan Kanyza
Ze zápisků

Id: 158005

Ze zápisků

  •  / Ze zápisků  / Jan Kanyza
  •  / Ze zápisků  / Jan Kanyza
  •  / Ze zápisků  / Jan Kanyza
  •  / Ze zápisků  / Jan Kanyza

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně autorsky popsáno, signováno a datováno, nerámováno

zobrazeno: 3404x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 56