Čas na serveru 11:44:03

Jan Klos
Kytice

Id: 1454

Kytice

  •  / Kytice / Jan Klos
  •  / Kytice / Jan Klos
  •  / Kytice / Jan Klos

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:
1 200

3 800