Čas na serveru 05:59:16

Jan Koblasa
Abstrakce

Id: 289605

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jan Koblasa
  •  / Abstrakce / Jan Koblasa
  •  / Abstrakce / Jan Koblasa
  •  / Abstrakce / Jan Koblasa
  •  / Abstrakce / Jan Koblasa

kombinovaná technika/malba/dřevěná deska, rozměr 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popis včetně datace, poškozené autorské olištování, stav viz foto

zobrazeno: 2206x

Vyvolávací cena:

30 000