Čas na serveru 21:36:42

Jan Koblasa
Bez názvu

Id: 193637

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jan Koblasa
  •  / Bez názvu / Jan Koblasa
  •  / Bez názvu / Jan Koblasa

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 50,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1348x

Vyvolávací cena:

4 300