Čas na serveru 03:44:23

Jan Koblasa
Damoklův meč

Id: 207505

Damoklův meč

  •  / Damoklův meč / Jan Koblasa

tuž/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v katalogu "Šmidrové" vydaného Muzeem Kampa v roce 2016

zobrazeno: 2057x

Vyvolávací cena: