Čas na serveru 06:44:29

Jan Koblasa
Horizontály III

Id: 385003

Horizontály III

  •  / Horizontály III / Jan Koblasa

akryl/sololit, rozměr 42 x 58 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, získáno přímo z ateliéru autora, přiložen certifikát pravosti díla

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:

33 333