Čas na serveru 00:48:35

Jan Koblasa
Horizontály III

Id: 385003

Horizontály III

  •  / Horizontály III / Jan Koblasa

akryl/sololit, rozměr 42 x 58 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, získáno přímo z ateliéru autora, přiložen certifikát pravosti díla

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

33 333