Čas na serveru 09:16:28

Jan Koblasa
Milenci

Id: 330703

Milenci

  •  / Milenci / Jan Koblasa
  •  / Milenci / Jan Koblasa
  •  / Milenci / Jan Koblasa
  •  / Milenci / Jan Koblasa

barvené dřevo, celková výška s podstavcem 30,5 cm, značeno monogramem a datováno na podstavci, stav viz foto

zobrazeno: 1425x

Vyvolávací cena:

13 000