Čas na serveru 13:15:09

Jan Kodet
Milenci

Id: 117413

Milenci

  •  / Milenci / Jan Kodet
  •  / Milenci / Jan Kodet
  •  / Milenci / Jan Kodet

patinovaná pálená hlína, celková výška 23,5 cm, signováno a datováno na spodní části, drobná oděrka na spodní části

zobrazeno: 2054x

Vyvolávací cena: