Čas na serveru 16:21:43

Jan Kodet
Sen

Id: 193658

Sen

  •  / Sen / Jan Kodet
  •  / Sen / Jan Kodet
  •  / Sen / Jan Kodet
  •  / Sen / Jan Kodet

kovový odlitek na dřevěné desce, celkový rozměr 12,7 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:
1 800

2 300