Čas na serveru 04:29:16

Jan Kojan
Muž s chlebem

Id: 69608

Muž s chlebem

  •  / Muž s chlebem / Jan  Kojan
  •  / Muž s chlebem / Jan  Kojan
  •  / Muž s chlebem / Jan  Kojan

olej/plátno, rozměr 75 x 58 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1427x

Vyvolávací cena:

17 000