Čas na serveru 01:12:07

Jan Kojan
Rybník ve vsi

Id: 317904

Rybník ve vsi

  •  / Rybník ve vsi / Jan  Kojan
  •  / Rybník ve vsi / Jan  Kojan
  •  / Rybník ve vsi / Jan  Kojan
  •  / Rybník ve vsi / Jan  Kojan

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

zobrazeno: 209x

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

2021,08-1,30,19,45,00
( 30.8.2021, 19:45:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

13.7.2021 23:47 3 800 Kč