Čas na serveru 04:06:53

Jan Kojan
Výlov rybníka

Id: 115117

Výlov rybníka

  •  / Výlov rybníka / Jan  Kojan
  •  / Výlov rybníka / Jan  Kojan
  •  / Výlov rybníka / Jan  Kojan

olej/plátno, rozměr 45 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobně vymáčklé plátno, původní stav, PO

zobrazeno: 804x

Vyvolávací cena:

7 500