Čas na serveru 17:26:05

Jan Konůpek
Anděl na skále

Id: 220302

Anděl na skále

  •  / Anděl na skále / Jan Konůpek

kombinovaná technika/papír, rozměr 41 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1706x

Vyvolávací cena:
1 800

11 800