Čas na serveru 06:21:12

Jan Konůpek
Duchové

Id: 102405

Duchové

  •  / Duchové / Jan Konůpek
  •  / Duchové / Jan Konůpek
  •  / Duchové / Jan Konůpek
  •  / Duchové / Jan Konůpek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 53 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1717x

Vyvolávací cena:

3 400