Čas na serveru 02:49:21

Jan Konůpek
Egodeismus

Id: 1041

Egodeismus

  •  / Egodeismus / Jan Konůpek
  •  / Egodeismus / Jan Konůpek

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 48 x 33,5 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 3507x

Vyvolávací cena:

7 200