Čas na serveru 02:47:26

Jan Konůpek
Konvolut tří kusů

Id: 110005

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Jan Konůpek

litografie/papír, 1) velikost tisku 29 x 23 cm, signováno vpravo dole; 2) velikost tisku 53,5 x 43,5 cm, signováno a číslováno vlevo dole, 3) velikost tisku 52 x 40 cm, signováno, datováno a číslováno vlevo dole, vše v původním stavu, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 6275x

Vyvolávací cena: