Čas na serveru 02:36:22

Jan Konůpek
Kosmické splavy

Id: 1048

Kosmické splavy

  •  / Kosmické splavy / Jan Konůpek

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 48 x 33,5 cm, signováno vpravo dole Konůpek, datováno 42, z pozůstalosti významných teoretiků umění, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2928x

Vyvolávací cena:

8 200