Čas na serveru 23:23:26

Jan Konůpek
Maria

Id: 502503

Maria

  •  / Maria / Jan Konůpek
  •  / Maria / Jan Konůpek
  •  / Maria / Jan Konůpek
  •  / Maria / Jan Konůpek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 666x

Vyvolávací cena:

25 000