Jan Konůpek
Maria
Id: 502503
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 490x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
2024,05-1,13,20,05,00
minimální příhoz 100 Kč